Loading color scheme

  1. Na výdejním místě lze vyzvednout pouze zakázky, u kterých Vám potvrdíme, že jsou
    připraveny k vyzvednutí!
  2. Platba pouze v hotovosti a pokud možno, mějte připravenou přesnou částku

KRMIVA ANET

Po - Pá od 9:00 do 17:00
V Lučinách 732, Liberec (naproti sjezdu z dálnice)

Před návštěvou firmy nás prosím VŽDY telefonicky kontaktujte! Velmi často realizujeme reklamu v terénu, resp. u klientů.

Liberecká tiskárna s.r.o.

Nad Sokolovnou 677
463 12, Liberec 25

IČ: 079 46 155
DIČ: CZ 079 46 155

E-mail: zakazky@liberecka-tiskarna.cz
Telefon: 604 423 684 

Na začátku byli dva odborníci na reklamu. Jeden se pohyboval přes 20 let v oblasti velkoplošného digitální tisku, výroby reklamy a reklamních předmětů, druhý si přinesl 12 leté zkušenosti z online reklamy. Spojili jsme síly dohromady a vznikla tak společnost Liberecká tiskárna s.r.o., která poskytuje téměř bezkonkurenční komplexní služby z oblasti reklamy.

Nabízíme vám bohaté zkušenosti od konzultace marketingové strategie, přes tvorbu webu až po tisk vizitek a reklamních potisků a předmětů. Naši Klienti oceňují především srozumitelný trpělivý a flexibilní přístup. Zkrátka u nás je klient na prvním místě a to bez diskuze :-)

Komunikujete přímo s majiteli firmy, kterým velice záleží na tom, aby se k nim klienti vraceli a aby je dál doporučovali.

Stavíme na bohatých letitých zkušenostech. V oblasti online reklamy přes 300 webů a v oblasti tisku a výroby reklamy přes 20 let praxe.

Náš rozumný a pragmatický přístup k cenotvorbě vychází z minimalizace nákladů a odříkání luxusních sportovních aut a jiných finančních náročných koníčků (alespoň zatím :-) ).

Určitě jste se také setkali s tím, že vám někdo něco slíbil, vy na to spoléháte a pak vám ani nezvedne telefon. S tím se u nás nikdy nesetkáte.