Loading color scheme

 

Tisk svatebních samolepek

Velmi populární jsou svatební samolepky, které se dají v různých velikostech použít prakticky na cokoliv.

  • svatební samolepky lze použít jako "pečeť" na obálku se svatebním oznámením
  • svatebčané si mohou samolepkou vyzdobit auto (tato rozlišovací samolepka hodí zejména, pokud máte někde domluvený vjezd či stání pouze pro svatebčany)
  • svatební samolepky mohou dekorovat různé předměty na svatbě - jmenovky, svatebčany atd. :-)
  • velmi oblíbené jsou svatební polepy auta nevěsty a ženicha (nápis ženich, nevěsta, datum, společná fotka, společný motiv, společná fotka)

Svatební potisk triček, textilu apod.

Začíná to rozlučkou. Z rozsáhlého katalogu lze vybírat párty dresscode od triček, přes polokošile až po velmi vkusné a pohodlné šaty. 

Fotoplátna a fotoobrazy

Každý chce ze svatby nějakou vzpomínku, nějakou "nadpostelovku". Vytiskneme vaše fotky na fotoplátna, vyrobíme vám fotoobrazy. Pro novomanželé, kteří využili služeb naší tiskárna pro svou svatbu, máme připravené bezkonkurenční ceny fotoobrazů. Více o tisku fotopláten a výrobě fotoobrazů zde.

Tisk fotek na jedlý na papír

Svatební dorty zatím ještě nepečeme :-) Nicméně dekorace fotkami na jedlém papíře je velmi populární. Jedlý papír s fotkou lze libovolně vystříhat, takže fotky mohou tvořit dekorační pás okolo dortu nebo lze fotku umístit jako hlavní motiv na vrchu svatebního dortu. Více o tisku na jedlý papír zde.

poradíme, vymyslíme, navrhneme a vytiskneme - tiskárna Liberec