Loading color scheme

Nabídka triček a dalšího textilu na potisk

Na potisk triček máme domluvené největší české dodavatele textilu pro další zpracování. Vytvoříme vám potisk i na vámi donesené tričko. U textilu určeného na potisk je třeba pohlídat parametry kvality hlavně kvůli trvanlivosti textilu.

Liberecká tiskárna realizuje:

  • potisk triček na maturitu, večírky a jiné týmové akce
  • potisk triček na rozlučku se svobodou - jakmile vyrážíte na svou "poslední" pařbu, určitě si dopřejte stejnokroj v podobě potisklého trička. K rozlučkovému potisku triček vedou dva důvody: 1. když už se pořídí z těchto akcí nějaké fotky, tak díky potisknutým tričkům bude hned jasné, o jakou akci šlo. Za 2. potisk triček každému jasně sdělí, o jakou akci jde, takže okolí k vám bude shovívavější a pravděpodobně vás v pařbě i podpoří ;-)
  • potisk sportovních triček z moderních materiálů
  • potisk pracovního textilu 
  • potisk firemního oblečení - mikiny, montérky atd.

Objednávka potisku triček zde

Cena potisku triček a textilu - levně od 100 (osobní odběr v Liberci zdarma)

Na konečnou cenu za potisk trička a textilu mají vliv následující faktory - grafické práce, technologie potisku, velikost potisku. V případě grafických prací se jedná zejména o zpracování vašeho nápadu, případně zasílání grafických návrhů, jak tričko zpracovat. 

Orientační cena za potisk trička je  od 100 Kč do 300 Kč v závislosti na výběru trička (materiál, střih, gramáž) a náročnosti potisku (barevnost, velikost).

Potisk triček realizujeme v Liberci, takže osobní vyzvednutí potisknutých triček pro Liberec a Jablonec nad Nisou žádný problém. Samozřejmě po dohodě lze zaslat potisknutá trička i mimo Liberec.

poradíme, vymyslíme, navrhneme a vytiskneme - tiskárna Liberec